سرور مجازی ایران اکسز

پارس وی دی اس ارائه دهنده سرور مجازی ( VPS ) با ای پی ایران اکسز ( دسترسی داخل کشور )

مناسب برای شبکه های دولتی و خصوصی و گیم سرور ها

 ایران اکسز

شبکه ایران اکسس چیست :

این شبکه دقیقا مانند شبکه اینترانت میباشد ، در شبکه های داخلی اینترانت و ایران اکسس دسترسی کاربران از داخل شبکه فقط به کاربرانی است که داخل همان کشور هستند ، به این صورت که تصور کنید شما ۲ دوست دارید که یکی از آنها در ایران و یکی از آنها در خارج از کشور است ، شما زمانی که بر روی شبکه ایران اکسز باشید فقط به کاربر ایرانی قابلیت اتصال دارید و کاربری که شبکه خارج از کشور است نمیتوانیم متصل شوید ، چون شبکه ایران اکسس فقط تا روتر های زیرساخت میباشد و دسرتسی بین المللی ندارد .

امنیت : 

در شبکه های ایران اکسس امنیت بسیار بالایی در شبکه های وجود دارد ، از این جهت که دسترسی کاربران و شبکه های خارج از کشور به شبکه شما برقرار نیست ، ای مورد باعث میشود که شما از حملات مختلف و تهدید های مختلف شبکه ای در امان باشید و حملات اصلا به شبکه شما نمیتوانند ارتباط برقرار کنند .

.


سرور های مجازی پارس وی دی اس ، امکان ارائه در شبکه ایران اکسز در ۲ دیتاسنتر پارس آنلاین و آسیاتک بابالاترین کیفیت و بدون قطعی !


 


سرور های مجازی ایران اکسس پارس وی دی اس با ترافیک نامحدود با آپتیام بالای ۹۹/۹۹%  مناسب برای تمامی استفاده ها در شبکه داخل کشور .نصب سیستم عامل تماما رایگان توسط تیم فنی پارس وی دی اس نصب میشود 


سفارش سرور مجازی ایران اکسز


در صورت نیاز به مشاوره تلفنی : ۰۲۱۹۵۱۱۹۹۹۶ در تماس باشید 


برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.